Hakkımızda

Avşada ki  Evinize Hoşgeldiniz

Avşa adasında  30 senedir sizlerle birlikte hizmet verdiğimiz   Geçim Pansiyon, sade ,rahat mimariyle yeniden düzenlenmiş pansiyon mustakil odaları ve apartları ile misafirlerine konaklama hizmeti vermektedir.

Odalarda ve Apartlarda yatak grubu, oturma grubu, eşya dolabı, klima, ücretsiz Wi-Fi, uydu kanalları, TV, , duşa kabin, saç kurutma makinesi, ocak, mutfak gereçleri, buzdolabı.. bulunmaktadır. Odalar şehir ya da deniz manzarasına bakmaktadır. Bu durum odalara göre değişiklik gösterebilmektedir.

Geçim Pansiyon  Avşa adasında deniz kıyısında ailenizle birlikte huzur içinde sessiz bir tatil geçirebileceğiniz ideal bir ortamı size sunmaktan mutluluk duyuyor.

Pansiyonumuz İskele merkeze 5-10 dakika yürüme mesafesinde olup , pırıl pırıl mavi bayraklı , altın gibi parlayan kumsalına sahip denize ise sadece 30 metre uzaklıktadır.  Merkezi olanaklara yakın olmakla birlikte, şanslı konumumuzla bir o kadar da sakinliği yaşayabileceğiniz bir köşedeyiz Avşa’nın en güzel noktasında sizlerleyiz…

Avşa Adasının masmavi denizini ve büyüleyici iklimini keşfederken, huzur ve kaliteli hizmetin keyfini çıkarın.

Not:Geçim Pansiyon, konaklayan misafirlere apartlarda ve odalarda mutfak alanı bulunduğu için yiyecek ve içecek hizmeti vermemektedir.